سفرهای کاری-تجاری، مشکلات‌ و راه حل‌های آن

0

سفرهای کاری | هوزاس

سفرهای کاری و ۱۰۰۱ مشکل!

در این روزگار و عصر زندگی ماشینی، دامنه‌ی کسب و کار فراتر از شرکت‌‌ها رفته و نیاز روز افزون به پیشرفت سبب آن شده تا برای معرفی محصول و خدمات کسب و کارهای خود، به سفرهای کاری و تجاری بروید.

اهمیت سفرهای کاری از دیگر انواع سفر بیشتر است!

بله در سفرهای کاری شما فقط به عنوان یک مسافر به دیگر شهرها سفر نمی‌کنید، بلکه شما به همراه تمامی اعتبار و ارزش شرکت خود به سفر می‌روید! پس دغدغه و مشکلات و نگرانی شما نسبت به یک مسافر تفریحی به مراتب بیشتر است و به همین دلیل میزان اشتباه شما افزایش می‌یابد.

ما در این نوشتار سعی کردیم مهم‌ترین نکاتی که در سفرهای کاری به کمک شما می‌آیند را ذکر کنیم تا اگر قصد سفر کردید، کوچکترین نکته را فراموش نکنید.

چمدان

سفرهای کاری | هوزاس

در سفرهای کاری به هیچ وجه سنگین سفر نکنید!

از چمدان‌های کوچک و چرخ‌دار استفاده کنید چون اگر سفرهای شما با پرواز همراه است، در فرودگاه‌ها زمان زیادی را برای تحویل بار از دست نمی‌دهید و می‌توانید این نوع از چمدان‌ها را با خود به داخل هواپیما ببرید.

لباس‌هایی که چروک نمی‌شوند را رول کنید و لباس‌هایی که احتمال می‌دهید چروک شوند را تا کنید و روی آنها قرار دهید و به طور کلی فقط لباس‌ها و لوازم ضروری را در چمدانتان قرار دهید؛ پیش از بستن چمدانتان ۱۰۰٪ آب و هوای شهر مقصدتان را چک کنید تا مطابق آن لباس‌هایتان را انتخاب کرده و در چمدان قرار دهید.

آیا می‌دانید تهران یکی از مقصدهای محبوب سفرهای کاری‌ست؟!

مجهز سفر کنید

سفرهای کاری | هوزاس

با اینکه در عصری زندگی می‌کنیم که ارتباطات آنلاین و اینترنت حرف اول را در جوامع بشری می‌زند اما نمی‌توان روی این مسئله حساب کرد و بهتر است از قبل سفر، مودم همراهی را در وسایل خود قرار دهید تا در هنگام ضرورت از آن استفاده کنید.

حتما کیف لپتاب به همراه داشته باشید و از بردن مدارک و کاغذ‌های اضافی پرهیز کنید، در عوض اطلاعات خود را بر روی هارد و یا فلش مموری‌ها ذخیره کنید و در جای امنی قرا دهید.

حتما یک شارژر یدک و پاور بانک به همراه داشته باشید، غیره منتظره‌ترین حوادث کاری در حساس‌ترین مواقع اتفاق می‌افتند!

رزرو اقامتگاه

یکی از عمده‌ترین مشکلاتی که تمامی شرکت‌ها با آن درگیر هستند، «رزرو اقامتگاه» می‌باشد. تعداد زیادی از مدیران و کارمندان به دنبال سریع‌ترین و اقتصادی‌ترین راه برای انتخاب اقامتگاه‌هایی هستند که بتوانند در ۳۶۵ روز سال و در مواقع اضطراری، میزبان آنها باشد اما موانع و مشکلات فراوانی بر سر راه آنها وجود دارد.

  • اولین مشکل: فرآیندهای فراوان اداری

پرداخت | هوزاس

فرآیندهای رزرو اقامتگاه برای سفرهای کاری یک شرکت، ‌کمپانی و حتی یک فرد احتیاج به به پروسه‌های طولانی اداری دارد و این مقوله باعث از دست رفتن زمان و اتلاف آن می‌شود!

درست در اینجاست که سامانه هوزاس به کمک شما می‌آید. هوزاس با داشتن ۱۲۰۰۰ واحد اقامتی، سفر امن کاری را برای شما فراهم می‌کند.

  • دومین مشکل: قیمت

سفرهای کاری | هوزاس

از طریق رزرو هتل می‌توانید، اقامت خوبی را در شهرهای مختلف تجربه کنید اما آیا این نوع از اقامت اقتصادی‌‌ست!؟

تعداد زیادی از هتل‌ها هزینه‌های هنگفتی را به ازای یک شب اقامت و مخصوصا سفرهای کاری از شما دریافت می‌کنند که در اکثر مواقع این امر کاملا به ضرر شماست! هوزاس با داشتن طیف گسترده‌ای از انواع واحدهای اقامتی در همه‌ رنج قیمتی، امکان انتخابی حساب شده و اقتصادی را به شما عزیزان می‌دهد.

  • سومین مشکل: وجود رابط انسان

سفرهای کاری | هوزاس

ما در عصری زندگی ‌می‌کنیم که ارتباطات آنلاین، در همه‌ی زمینه‌ها حرف اول را می‌زند! وجود رابط انسانی در زمینه‌ی رزرواسیون نه تنها امکان خطا را بالا می‌برد بلکه کندی سرعت را هم به همراه می‌آورد.

با آنلاین شدن کسب و کارها و حذف واسطه‌ این مشکل تا میزان زیادی برطرف شده و شرکت‌ها و سازمان‌ها از تمامی شرایط سفر مطلع خواهند شد.

  • چهارمین مشکل: عدم شفافیت صورت حساب

صورت حساب | هوزاس

بیشتر آژانس‌هایی که در زمینه رزرواسیون اقامتگاه فعالیت می‌کنند از دادن فاکتورهای رسمی خودداری کرده و همین موضوع باعث عدم شفافیت حساب و کتاب‌های سفرهای کاری و تجاری می‌شود. مشکل بزرگ‌تر هنگامی اتفاق می‌افتد که حجم سفرها زیاد بوده و پایان ماه هزینه‌های مربوطه بیش از مقدار پیش بینی شده می‌باشد.

در هوزاس با دانستن تمامی روند رزرو اقامتگاه می‌توانید در جریان لحظه به لحظه حساب و کتاب‌های خود قرار بگیرید.

  • پنجمین مشکل: عدم پشتیبانی

پشتیبانی | هوزاس

تعداد زیادی از آژانس‌های مسافرتی، دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته نیستند و همین موضوع برای کسانی که سفرهای کاری لحظه‌ آخری دارند، حکم مرگ و زندگی را دارد و ممکن است تمامی دست رنج آنها در صورت عدم پاسخگویی افراد از بین برود!

پشتیبانی ۲۴ ساعت هوزاس، همراه همیشگی شماست و کوچک‌ترین مشکل شما را در هر ساعت از شبانه روز پیگیری و رفع می‌کند.

  • ششمین مشکل: موقعیت اقامتگاه

ترافیک | هوزاس

هتل‌های فراوانی در همه‌ی شهرهای ایران وجود دارد، اما آیا موقعیت مکانی آنها مناسب است؟ پاسخ این سوال منفی‌ست. موقعیت تعداد زیادی از این هتل‌ها در مکان‌های توریستی قرار دارد و همین امر موجب شلوغی و ترافیک فراوانی در حوالی هتل می‌شود. فرض کنید یک قرار مهم کاری دارید و ۱ ساعت در ترافیک حوالی هتل معطل شده‌اید؛ نه تنها برای این جلسه دیر خواهید کرد، بلکه ممکن است اعتبار خود را به خاطره ترافیک از دست بدهید!

برای حل این مشکل هوزاس با وجود اقامتگاهایی همچون ویلا، آپارتمان، بوم گردی، سوئیت و غیره امکان انتخابی گسترده را به شما می‌دهد تا در هر نقطه‌ای که مد نظرتان باشد، اقامتگاهی را رزرو کنید.

از این نوشته خوشتون اومده؟

خوشحال می‌شیم ما رو لایک کنین و انگیزه بیشتر بدین! 😊🙏

0

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. * فیلدهای ستاره‌دار الزامی هستند.

Shopping Basket